Masáže

Novinka - masáže

Lymfodrenážní kalhoty

S ČÍM VŠÍM VÁM POMOHOU?

 • Celulitida
 • Redukce hmotnosti
 • Detoxikace organismu
 • Otoky, hojení a obnova pružnosti
 • Prevence oběhových poruch
Skořicová masáž

Objednávky na tel.: 603 879 525 nebo 577 210 304

Zregenerujte své unavené tělo. Regenerační masáže celého těla nebo jeho částí Vám pomohou se uvolnit a znovu načerpat ztracenou energii.

DRUHY MASÁŽÍ, KTERÉ VÁM POMOHOU SE U NÁS ZREGENEROVAT:

 • Klasická/sportovní masáž
 • Relaxační a regenerační masáž
 • Ruční lymfatická masáž
 • Medová masáž
 • Čokoládová masáž
 • Aromatická harmonizační masáž
 • Peelingová masáž
 • Shiatsu
 • Přístrojová masáž nohou
 • Lymfodrenážní nohavice

Ceník masáží a terapeutických metod:

  30 min. 45 min. 60 min. 90 min. 120 min.
Klasická /sportovní masáž 300 Kč   480 Kč   880 Kč
Relaxační a regenerační masáž 330 Kč   490 Kč   880 Kč
Ruční lymfatická     480 Kč   880 Kč
Medová detoxikační 430 Kč   620 Kč    
Skořicová masáž 400 Kč   580 Kč    
Skořicový zábal   300 Kč (40 min.)      
Čokoládová fantazie 450 Kč        
   (se zábalem zad)   570 Kč      
   (s masáží nohou a zad+zábal)     700 Kč    
Aromatická harmonizační masáž 380 Kč     780 Kč  
Peelingová masáž 370 Kč     780 Kč  

Dle dohody jdou masáže upravit na 40 a 45 min.
Masáže lze kombinovat podle přání a potřeb zákazníka.
Individuální poradenství ZDARMA.
Na masáže lze zakoupit permanentní vstupenky a dárkové poukazy.

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž je masáž založená na rytmickém hnětení svalů. Její pomocí se má zajistit správné proudění lymfy (mízy) v těle. Účinky jsou odstranění otoků po operacích, úrazech, bakteriálních onemocněních, prevence žilní nedostatečnosti či bolestí hlavy, detoxikace organismu - odvedení toxinů z těla, odstranění až zastavení procesu celulitidy a lipedému, zpomalení procesu stárnutí pleti a další.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Vyhlazuje a zkrášluje pokožku, odstraňuje celulitidu, odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlé svaly. Má příznivý vliv na činnost srdce. Čokoláda je poslem dobré nálady.

Medová masáž

Kromě toho, že med působí pozitivně na organismus uvnitř, dokáže kladně ovlivňovat naše tělo i z vnějšku. Má dezinfekční, protizánětlivé, regenerační, hydratační a výživné účinky na pokožku. Masáž pomocí medu a speciálních kompresních masérských hmatů očistí pokožku od choroboplodných zárodků, celkově ji prokrví a vyčistí zanesené póry. Působí do hloubky a postupně odstraňuje nahromaděné škodlivé usazeniny a toxiny. Nastartují se ozdravné procesy, zregeneruje se organismus, navodí pocit uvolnění a přispívá se k vyrovnání energií v našem nitru.

Aromatická harmonizační masáž

Blahodárné účinky masáže vonnými oleji jsou známé už tisíce let a v dnešní době je znovu objevujeme. Celkově jde o masáž lehkou, hladivou, relaxační. Schopnost aromaterapeutické masáže podpořit krevní a lymfatický oběh a zlepšit vodivost nervů má za účinek zklidnění napětí a zvýšení životní energie. Ovlivňuje jak psychickou, tak fyzickou harmonii těla. Působí jako léčba přetížení organismu způsobeného stresem, léčba pohybového aparátů, pomoc při léčbě ženských, gynekologických potíží, interních bolestí a problémů i jako léčba snížené imunity, únavy a bolesti hlavy.

Peelingová masáž

V tomto případě jde o mechanické olupování starých odumřelých buněk, které třením nabalujeme na mechanické malé částečky, nejčastěji krystalky soli, nebo jiné, obsažené v peelingové směsi. Jemná peelingová masáž aktivuje mikrocirkulaci podkožního systému. Tělo se pak lépe okysličuje a detoxikuje.

Shiatsu

Shiatsu je japonská masážní technika, která pracuje s akupunkturními dráhami a body známými z tradiční čínské medicíny. V překladu shiatsu znamená tlak prsty. Nepoužívají se invazivní jehly, ale prsty, palce, dlaně, lokty, kolena, chodila. Japonské masáže shiatsu probíhají na futonu na zemi v různých polohách. Terapie se provádí v oblečení, možno i přes přikrývku. Doporučujeme přinést si pohodlné oblečení. Je vhodné pro následující stavy: únava a pocit nedostatku energie, prevence a podpora zdraví, bolesti pohybového aparátu, emoční a psychické problémy, problémy s pamětí a koncentrací, stres, nespavost, bolesti hlavy, potíže s trávením, hormonální nerovnováha, funkční neplodnost a další.

Přístrojová masáž nohou

Revitalizující kompresní masáž se vzduchovými polštářky, které se roztahují a stahují. Povzbuzuje krevní oběh. Může pomoci snížit otoky a odstranit pocit těžkých nohou. Předchází vzniku křečových žil a metličkových varixů. Může uvolnit natažené svaly v oblasti lýtek a chodidel.

VYUŽIJTE NYNÍ ZKUŠEBNÍ MASÁŽ NOHOU ZDARMA!

 

Masáže Zlín

Lymfodrenážní nohavice

Lymfatické kalhoty jsou velmi účinnou metodou pro hubnutí ,formování postavy a snížení tvorby celulitidy. Kalhoty stlačováním vlastně provádí masáž mízních uzlin a cév tzv. rozhýbání lymfy, která tímto procesem urychlí metabolismus,zefektivní látkovou výměnu a tím podstatně podpoří hubnutí. Zanesená lymfa způsobuje i zdravotní problémy jako je chronická únava, časté infekce a otok dolních končetin.... Toto vše vám pomohou lymfatické kalhoty řešit.

Objednávky na telefonu: 603 879 525

Ceník:

30 min. 150 Kč
40 min. 200 Kč
60 min. 250 Kč

Skořicová masáž

Salon TIP TOP, nám. Míru 65, Zlín 760 01 | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku |